Tvorba webových stránok vo Svidníku

Tvorba webových stránok vo Svidníku

Tvorba web stránok, prezentácii je v dnešnej technologickej dobe najdôležitejším krokom pre moderný predaj produktov a služieb. Všetci túžime po tom, aby práve samotný web, webová stránka vyzerala čo lepšie a zároveň aby plnila svoj účel ako nástroj predaja a tvorby zisku preto je internetová prezentácia neodmysliteľnou súčasťou podnikania v súčastnosti. Preto sa snažíme pomáhať všetkým ľuďom, ktorý majú otvorenú myseľ a sú vizionári. Vieme, že ľudia, keď chytia do ruky leták, skôr priláka obrázok výrobku. No na internete je síce vizualizácia dôležitá, ale informácie o ňej ešte dôležitejšia. Preto keď chceme, aby webové vyhľadávače ako – Google, Bing, Yahoo, Msn alebo iné lokálne a domáce načítali informácie z obrázka vďaka modernému postupu v SEO to správíme cez všetky naše skúsenosti. Tak ak chceme mať stránku kvalitne pripravenú a aby obsah na nej plnil svoj účel, musíme ku každému obrázku napísať aj nejaký ten popis stále v kontexte s obsahom webu. Pri optimalizácii SEO alebo GOOGLE optimalizácií musíme myslieť aj na všetky tieto aspekty a touto cestou našim klientom reálne ich weby pretláčame do popredia pred ostatnými sledujte nás a našu prácu radi sa pochválime výsledkami.

Tvorba webových stránok a prezentácii Svidník, Košice, Prešov, Svidník, Bardejov, Michalovce, Vranov n.Topľou - Východniari pre VÝCHODNIAROV ... 100% spokojnosť

Tvorba webových stránok a prezentácii Svidník, Košice, Prešov, Svidník, Bardejov, Michalovce, Vranov n.Topľou – Východniari pre VÝCHODNIAROV … 100% spokojnosť

Moderný webdizajn, moderná webová stránka Svidník

Moderný Webdizajn vo Svidníku 2016

Moderný Webdizajn vo Svidníku 2016

Dnešná moderná webstránka by mala spĺňať náležitosti ako rýchlosť, správne načítavanie v moderných prehliadačoch, responzívny štýl ( responsive ), prostredníctvom ktorého sa Vám web stránka uspôsobí na mobilnom zariadení ako tablet, smartphone, notebook, desktop (stacionárny PC) či netbook. Vďaka responzívnemu uspôsobeniu máte lepšiu indexáciu web stránky, nakoľko Google od apríla 2015 rozdelil vyhľadávanie na pc a osobitne na mobilné zariadenia. Pre Vás to znamená, že stránky bez responzive štýlu nebude Google zobrazovať vo vyhľadavaní v mobiloch. Celkový design web stránky je cielený tak, aby webová stránka mala zjednodušené prehliadanie, a aby sa potencionálny zákazník vedel hneď zorientovať vo Vašich produktoch alebo službách.

Čo požadujeme od naších klientov pri tvorbe webu a webovej stránky Svidník

Tvorba webu Svidník lacno a responsívny dizajn

Tvorba webu Svidník lacno a responsívny dizajn

Pri tvorbe webovej stránky teda vašej webovej prezentacie je dobré, ak by ste mali pripravené materiály potrebné pre web stránku. To znamená textový obsah, ktorý chcete použiť na webe, rovnako tak aj obrázky ako reálne fotografie. Ak už máte vytvorené logo, je to plus ak nie radi si k tomu sadneme a vytvoríme ho podľa vaších predstav. Texty by mali obsahovať napr. úvod, o spoločnosti, referencie, kontakt … prípadne iné tak ako sú postavené Vaše požiadavky. My Vám potom navrhneme štýl ( webdizajn ) a rozloženie stránky tak, aby plnila svoju  úlohu pre plne funkčný web. Samozrejme ak máte svoju predstavu napíšte nám ju, spoločne rozoberie čo áno a čo nie, aby sme dosiahli s Vašou stránkou čo najlepšie výsledky. Ak nemáte WEB hosting, žiadne strachy postaráme sa o to aby vás to veľa nestálo ak ho už máte treba vedieť, na akom serveri a pod akým providerom Vám beží web stránka, a aký máte hostingový program. Niektoré zo systémou nemusia vždy podporovať funkcionalitu pripravovaného webu. Hovorte s nami a my zabezpečíme kvalitu, funkčnosť a rýchlosť pre moderné webstránky. Pre bezpečnosť a technickkú aktualizáciu Vašej web stránky riešíme webovú prezentaciu týmto štýlom komplexne je dobré vedieť, že váš web je v dobrých rukách.

Prerobenie a úprava webu a web stránky Svidník

Prerobenie webových stránok Svidník, Košice, Prešov, Svidník, Bardejov

Prerobenie webových stránok

Úprava web stránky z klasického .html formátu je najčastejší dôvod, prečo nás ľudia oslovujú. Keď potrebujete pravidelne obmieňať obsah ako údaje na stránku, pridávať, pretvárať napr. cenník, doplniť marketingové informácie je to najľachší spôsob, ako mať stránku v podobe akú potrebujete. (CMS systém WORDPRES, Joomla a pod.)
Vývoj ide neustále dopredu ako v bežnom živote tak aj v internetovom svete, bez ktorého si mnohí bežný život snáď nevedia predstaviť. Veríme preto, že z logického a ekonomického aspektu je lacnejšie a jednoduchšie upraviť obsah aby bol editovateľný v budúcnosti klientom preto je lepšie priplatiť za úpravu web stránky, ako platiť za dopĺňanie údajov a nemať prístup k jednoduchej úprave informácii...

 

Predaj sa cez web a predaj webom Svidník

Predaj cez web PROFIT webových stránok Svidník, Košice, Prešov, Svidník, Bardejov

Predaj cez web PROFIT

www stránky sú najčastejším spôsobom predaja produktov či služieb. V dnešnej modernizovanej dobe, keď nám vypadne niečo v domácnosti, alebo v bežnom živote a nemáme chuť behať po obchodoch, prvé čo spravíme je, že otvoríme google a hľadáme presne to čo potrebujeme. Práve preto je internetová stránka veľmi dôležitá. Zo štatistík je dokázané, že návratnosť investície je z pravidla do 2 mesiacov, sú však aj pripady keď booom vďaka kreativite klienta zarobí trojnásobok do mesiaca. Zvyšuje reklamu, predaj Vašich služieb a produktov, ale aj sprostredkovanie informácie o Vašej firme, čím si zvyšujete dôveryhodnosť. Väčšina potencionánýVch klientov a zákaznikov, keď nenájdu potrebnú informáciu o firme, produkte na webe, prestúpia automaticky ku konkurencií… Preto by ste mali zveriť web stránku tým, čo vedia ako na to, inak sú to pre Vás zbytočne vyhodené peniaze, ktoré sa Vám nevrátia. To nikdo nechce … priorita je váš zisk a satisfakcia.

SEO optimalizácia, Internetový marketing Svidník

SEO webových stránok a optimalizácia Svidník, Košice, Prešov, Svidník, Bardejov

SEO webových stránok a optimalizácia

Byť na internete a nebyť videný či nájdený je zbytočné a takto prichádzate o finančné prostriedky na tvorbu webových stránok, webovej prezentácie. Majoritným nástrojom pre vyhľadateľnosť web stránky vo vyhľadávačoch je SEO čo znamená (search engine optimization – “optimalizácia pre vyhľadávače”). Toto je cesta a jedniná správna voľba, ktorá umožní budúcim potencionálnym zákazníkom ľahšie nájsť Vašu webovú stránku, eshop, vizitku. V prípade splnenia 4 základných kritérií pre kvalitnú tvorbu webovej stránky (originálny dizajn, viditeľnosť, použiteľnosť a prístupnosť) potom môžme z radosťou povedať, že sme spravili maximum pre návštevníka Vášho webu. Internetové stránky nevytvárate krátkodobo, ale získavate nimi nových klientov alebo záujemcov pre Vaše produkty, či služby.

Webová stránka rýchlo, lacno a prestížne Svidník

Aj web do 24 hodín sa dá vytvoriť bez vačších problémov, pokiaľ sú dostupné všetky potrebné texty a informácie k prezentácii či rovnako aj obrázky, ktoré chcete na web stránke rozbehať a aktivaovať tak spiaci biznis. U nás je web stránka vytvorená maximálne do 1 týždňa. Naši klienti by mali mať teda jasno v základnej škále webstránky, rovnako rozpoloženie menu teda navigácie, aby sme vedeli prispôsobiť web stránku na mieru. Taktiež je potrebné vedieť doménu, na ktorú chcete web stránku či internetový obchod dodať. WEB hosting vieme spustiť okamžite. Nové domény je možné zaregistrovať a spustiť len v čase od 6 do 18hod. počas pracovného týždňa. Jediné čakanie je pri platbe domény, aby bolo možné nastaviť DNS záznamy a tak web stránku spustiť.

Eshop na Slovensku – Tvorba elektronického obchodu Svidník

V širokej ponuke našich služieb je aj tvorba elektronických obchodov s moderným dizajnom tak, aby sa dodržali všetky kritériá a náležitosti úspešnej webovej prezentácie a moderného rezponzívneho dizajnu, ktorý sa sám automaticky prispôsobuje rozlíšením na mobily, tablety, desktopy… Naše e-shopy sú vytvorené a prispôsobované v prostredí pre ľahkú manipuláciu s Vašimi produktmi, kategóriami, cenami… Pripravujeme a produkujeme e-obchody (eshopy) tak, aby spĺňali legislatívne podmienky Slovenskej Republiky a tak Vaše podnikanie chránime. Našou prioritou je Vaša spokojnosť, vytvorenie profitového predaja a preto pri vzájomnej spolupráci riešime posun Vášho predaja prostredníctvo SEO služieb. Tvorba e-shopov Svidník pre ľahšie podnikanie, tvorbu zisku a predajnosť Vášho obchodu. Dnes nieje výnimkou predaj cez sociálne siete, internetový marketing a klientela cez webové kanály ako je YouTube, Pinterest a Blogy.

Tvorba webovej stránky a webstránok Svidník

Tvoríme webové stránky rozličného zamerania, web stránky pre ubytovacie zariadenia, web stránky pre bary a pre kaviarne, web stránky pre škôlky, web stránky pre firmy, stavebné spoločnosti alebo ďalej školy, fitness, web stránky pre rôzne obchody a služby. Tvorba web stránok je v prvom rade zameraná na kvalitnú prácu zobrazovania v responsivnom štýle, pre dosahovanie maximálnych rýchlostí na desktopoch aj mobiloch. Staráme sa o Vaše webové projekty (www stránky) tak, aby ste dosiahli maximum vo vyhľadávaní a aby boli bezpečné pre Vašich zákazníkov. Vyťažte z webu skutočné zisky a oslovte nás ešte dnes denna tvorim predaj na webe stále vyššie percento obratu podnkateľov a spoločností …. Tvorba web stránok Svidník, sme tu iba pre Vás.

Neváhajte nás kontaktovať pôsobíme v týchto okresoch Slovenska

Bardejov-Humenné-Kežmarok-Levoča-Medzilaborce-Poprad-Prešov-Sabinov-Snina-Stará Ľubovňa-Stropkov-Svidník-Vranov nad Topľou-Košice-Trebišov-Michalovce-Bratislava-Trenčín-Žilina-Martin-Banská Bystrica-Trnava-Modra-Malacky-Svit-Nitra-Prievidza-Zvolen-Banská Štiavnica-Považská Bystrica-Spišská Nová Ves-Levice-Komárno-Lúčenec-Topoľčany. Potom Piešťany-Ružomberok-Čadca-Šaľa-Senica-Brezno-Hlohovec-Dunajská Streda-Rožňava-Handlova-Púchov-Sereď-Galanta-Detva-Šamorín-Kolárovo-Fiľakovo-Šurany-Holíč-Bytča-Giraltovce-Tlmače-Podolínec-Gbely-Vysokí Tatry-Veľký Šariš a ostatné Slovenské mestá a obce. Na diaľku už aj bez osobného stretnutia ponúkame webový servis a internetové služby celému Slovensku. Je to rýchle a šetrí sa na cestovnom v akejkoľvek podobe. Určite Vás ale ešte radšej vidíme osobne tak sa predsa tvoria najkrajšie a naúspešnejšie projekty na webe.

Ukáž Tlačidla
Skry Tlačidla